ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Featured ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Photos: VOICE Web Channel / Παναγιώτης Πάσχος

000 SOTHRHS 90 Γράφει: Σωτήρης Θωμαδάκης - Ρεπορτάζ: VOICE Web Channel

Α1 Ερασιτεχνική Κατηγορία - 3η Αγωνιστική

Βόρειος Όμιλος

Δόξα Ορμύλιας - Νίκη Πολυγύρου 0-1
Α. Ο. Σάρτης - Αετός Βαρβάρας 2-0
Ανθεμούς Γαλάτιστας - Φοίνικας Νικήτης 0-0
Τα Μ. Κ. Στρατωνίου - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 1-4

Νότιος Όμιλος

Π. Ο. Μουδανιών - Νέος Π. Ο. Νέας Καλλικράτειας 0-2
Τορωναίος Αφύτου - Άρης Κασσανδρείας 2005 3-2
Θύελλα Κρήνης - Ηρακλής Νέας Φώκαιας 1-2
Ρεπό ο Α. Ο. Χανιώτης

Οι Βαθμολογίες

Βόρειος Όμιλος

1. Α.Ο. Σάρτης 7
2. Νίκη Πολυγύρου 6
3. Αετός Βαρβάρας 4
4. Δόξα Ορμύλιας 4
5. Φοίνικας Νικήτης 4
6. Ανθεμούς Γαλάτιστας 4
7. Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 4
8. Μ.Κ. Στρατωνίου 0

Νότιος Όμιλος

1. Α.Ο. Χανιώτης 6
2. Τορωναίος Αφύτου 6
3. Π.Ο. Μουδανιών 6
4. Νέος Π.Ο. Νέας Καλλικράτειας 4
5. Ηρακλής Νέας Φώκαιας 4
6. Άρης Κασσανδρείας 2005 0
7. Θύελλα Κρήνης 0

* Άρης Κασσανδρείας, Τορωναίος Αφύτου και Α.Ο. Χανιώτης έχουν κάνει το ρεπό τους.

Η επόμενη αγωνιστική, 4η, Τετάρτη 27 Οκτωβρίου στις 16:00

Βόρειος Όμιλος

Α.Ο. Σάρτης - Δόξα Ορμύλιας
Νίκη Πολυγύρου - Ανθεμούς Γαλάτιστας
Αετός Βαρβάρας - Τα Μ. Κ. Στρατωνίου
Φοίνικας Νικήτης - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά

Νότιος Όμιλος

Τορωναίος Αφύτου - Π.Ο. Μουδανιών
Νέος Π.Ο. Νέας Καλλικράτειας - Θύελλα Κρήνης
Άρης Κασσανδρείας 2005 - Α.Ο. Χανιώτης
Ρεπό ο Ηρακλής Νέας Φώκαιας

Α' Ερασιτεχνική Κατηγορία - 2η Αγωνιστική

Πρόγραμμα Κυριακής 24ης Οκτωβρίου

- Ώρα 14:00
Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης
- Ώρα 16:00
Α. Ο. Σημάντρων - Απόλλων Αρναίας - Γήπεδο Πορταριάς
Θύελλα Στανού - Διγενής Λακκώματος
Νεάπολις Πολυχρόνου - Θερμαϊκός Πορταριάς
Ρεπό ο Αιγέας Παλλήνης

Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία OXIA Αθλητική Εμπορική - 1η αγωνιστική

Αποτελέσματα Σαββάτου 23 Οκτωβρίου

Αστέρας Αγίου Νικολάου - Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 4-0

Πρόγραμμα Κυριακής 24 Οκτωβρίου

Ώρα 11:00 - Γήπεδο Ολύνθου Νάκης Αυγέρης
ΑΠΟΕΛ Γερακινής - Α. Σ. Αγίου Μάμα

Ώρα 16:00
Θύελλα Μεταγγιτσίου - Νέμεσις Συκιάς
Α. Σ. Ουρανούπολης - Θερμαϊκός Φλογητών
Π. Σ. Τρίγλιας - Δόξα Καλυβών Ματαιώνεται
Ρεπό ο Τορωναίος Συκιάς



0000000HV

Last modified onΣάββατο, 23 Οκτωβρίου 2021 21:11