Ε.Π.Σ.Χ. - Αποτελέσματα Αγώνων - Βαθμολογίες

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης


Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ γαιογνώση

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής:

Αιγέας Παλλήνης - Διγενής Λακκώματος 3 - 2
Προποντίδα Νέου Μαρμαρά - Απόλλων Αρναίας 1 - 0
Π. Α. Ο. Δουμπιων - Α. Σ. Κόσμος 6 -. 1
Άκανθος Ιερισσού - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 3 - 0
Θύελλα Στανού - Φοίνιξ Νικήτης 5 - 1
Ρεπό η Δόξα Ορμύλιας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Π. Α. Ο. Δουμπιων 15
2. Δόξα Ορμύλιας 15
3. Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 13
4. Απόλλων Αρναίας 12
5. Άκανθος Ιερισσού 12
6. Θύελλα Στανού 12
7. Αιγέας Παλλήνης 10
8. Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 8
9. Φοίνιξ Νικήτης 3
10. Διγενής Λακκώματος 3
11. Α. Σ. Κόσμος Νέων Μουδανιών 0

Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Τορωναιος Συκιάς - Νέμεσις Συκιάς 0 - 2
Αστήρ Αγίου Νικολάου - Νίκη Αμμουλιανής 2016 1 - 2
Α. Σ. Ουρανούπολης - Χολομων Ταξιάρχη 1 - 2

Χθες Σάββατο 26 Οκτωβρίου

Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου - Θύελλα Μεταγγιτσιου 1 - 1
Ρεπό ο Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Χολομων Ταξιάρχη 13
2. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 10
3. Τορωναιος Συκιάς 9
4. Α. Σ. Ουρανούπολης 8
5. Θύελλα Μεταγγιτσιου 7
6. Νέμεσις Συκιάς 6
7. Νίκη Αμμουλιανής 2016 5
8. Αστήρ Αγίου Νικολάου 3
9. Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 1

Ο Αστήρ Αγίου Νικολάου έχει -6 βαθμούς

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Θερμαϊκός Πορταριάς - Α. Ο. Σημάντρων 2 - 5
Νεάπολις Πολυχρόνου - Αναγέννηση Βάβδου 4 - 1
Θερμαϊκός Φλογητών - Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 0 - 3 α.α - Αποχώρησε ο Θερμαϊκός

Χθες Σάββατο 26 Οκτωβρίου

Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής - Α. Σ. Αγίου Μαμα 0 - 8
Ελπίδα Πολυγύρου - Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 1 - 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Α. Ο. Σημάντρων 18
2. Ελπίδα Πολυγύρου 16
3. Νεάπολις Πολυχρόνου 12
4. Α. Σ. Αγίου Μαμα 10
5. Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 10
6. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 8
7. Θερμαϊκός Πορταριάς 7
8. Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 3
9. Αναγέννηση Βάβδου 1
10. Θερμαϊκός Φλογητών 1

Ο Θερμαϊκός Φλογητών αποχώρησε από το πρωτάθλημα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α. Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

Αποτελέσματα της 7ης Αγωνιστικής

Σάββατο 26 Οκτωβρίου

Α. Ο. Σάρτης - Αετός Βαρβάρας 0 - 3
Θύελλα Κρήνης - Νίκη Πολυγύρου 1 - 2
Τορωναιος Αφύτου - Ηρακλής Νέας Φώκαιας 1 - 0
Ανθεμους Γαλάτιστας - Όλυνθος Ολύνθου 1 - 1
Π. Ο. Μουδανιών - Τα Μ. Κ. Στρατωνίου 1 - 0
Άρης Κασσανδρείας 2005 - Α. Ο. Χανιώτης 0 - 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αετός Βαρβάρας 17
2. Νίκη Πολυγύρου 15
3. Όλυνθος Ολύνθου 13
4. Τορωναιος Αφύτου 11
5. Ηρακλής Νέας Φώκαιας 10
6. Π. Ο. Μουδανιών 10
7. Θύελλα Κρήνης 9
8. Ανθεμους Γαλάτιστας 9
9. Α. Ο. Σάρτης 9
10. Τα Μ. Κ. Στρατωνίου 5
11. Α. Ο. Χανιώτης 5
12. Άρης Κασσανδρείας 2005 0