Ε.Π.Σ.Χ. - Αποτελέσματα αγώνων - Βαθμολογίες

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ γαιογνώση

Αποτελέσματα 13ης Αγωνιστικής:

Αιγέας Παλλήνης - Φοίνιξ Νικήτης 3 - 0
Δόξα Ορμύλιας - Θύελλα Στανού 3 - 0
Α. Σ. Κόσμος - Άκανθος Ιερισσού 0 - 4
Απόλλων Αρναίας - Π. Α. Ο. Δουμπιων 1 - 0
Προποντίδα Νέου Μαρμαρά - Διγενής Λακκώματος 6 - 0
Ρεπό ο Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 28
2. Απόλλων Αρναίας 25
3. Δόξα Ορμύλιας 25
4. Άκανθος Ιερισσού 22
5. Π. Α. Ο. Δουμπιων 21
6. Θύελλα Στανού 21
7. Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 15
8. Αιγέας Παλλήνης 13
9. Διγενής Λακκώματος 9
10. Φοίνιξ Νικήτης 9
11. Α. Σ. Κόσμος 0

Για την τύχη του αγώνα Προποντίδα Νέου Μαρμαρά - Α. Σ. Κόσμος θα αποφασίσει η πειθαρχική επιτροπή της διοργανώτριας.

Επόμενη αγωνιστική - 14η - Κυριακή 8 Δεκεμβρίου - Ώρα 15:00

Δόξα Ορμύλιας - Αιγέας Παλλήνης
Φοίνιξ Νικήτης - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας
Θύελλα Στανού - Α. Σ. Κόσμος
Άκανθος Ιερισσού - Διγενής Λακκώματος
Π. Α. Ο. Δουμπιων - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά
Ρεπό ο Απόλλων Αρναίας

Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης - Νίκη Αμμουλιανής 2016 5 - 2
Θύελλα Μεταγγιτσιου - Αστήρ Αγίου Νικολάου 4 - 1

Χθες Σάββατο 30 Νοεμβρίου

Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου - Χολομων Ταξιάρχη 0 - 4
Α. Σ. Ουρανούπολης - Νέμεσις Συκιάς 6 - 0
Ρεπό ο Τορωναίος Συκιάς

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Χολομων Ταξιάρχη 25
2. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 25
3. Α. Σ. Ουρανούπολης 20
4. Νίκη Αμμουλιανής 2016 14
5. Θύελλα Μεταγγιτσιου 11
6. Τορωναίος Συκιάς 9
7. Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 7
8. Νέμεσις Συκιάς 7
9. Αστήρ Αγίου Νικολάου 3

Ο Αστήρ Αγίου Νικολάου ξεκινήσει με -6 βαθμούς

Επόμενη αγωνιστική - 12η

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου - Ώρα 15:00

Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης - Θύελλα Μεταγγιτσιου
Αστήρ Αγίου Νικολάου - Τορωναίος Συκιάς

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

Ώρα 14:00

Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Α. Σ. Ουρανούπολης

Ώρα 15:00

Νέμεσις Συκιάς - Χολομων Ταξιάρχη
Ρεπό η Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 1 - 1
Ελπίδα Πολυγύρου - Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 1 - 1
Θερμαϊκός Πορταριάς - Αναγέννηση Βάβδου 8 - 0

Χθες Σάββατο 30 Νοεμβρίου

Νεάπολις Πολυχρόνου - Α. Σ. Αγίου Μαμα 1 - 1
Θερμαϊκός Φλογητών - Α. Ο. Σημάντρων 2 - 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Α. Ο. Σημάντρων 31
2. Ελπίδα Πολυγύρου 25
3. Νεάπολις Πολυχρόνου 20
4. Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 19
5. Θερμαϊκός Πορταριάς 15
6. Α. Σ. Αγίου Μαμα 15
7. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 13
8. Θερμαϊκός Φλογητών 7
9. Αναγέννηση Βάβδου 4
10. Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 3

Επόμενη αγωνιστική - 12η

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου - Ώρα 15:00

Νεάπολις Πολυχρόνου - Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου
Α. Σ. Αγίου Μαμα - Θερμαϊκός Φλογητών

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

Ώρα 11:00

Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής - Θερμαϊκός Πορταριάς - Γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής
Αναγέννηση Βάβδου - Ελπίδα Πολυγύρου

Ώρα 15:00

Α. Ο. Σημάντρων - Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

Αποτελέσματα 13ης Αγωνιστικής, χθες Σάββατο 30 Νοεμβρίου:

Α. Ο. Σάρτης - Νίκη Πολυγύρου 1 - 1
Τα Μ. Κ. Στρατωνίου - Θύελλα Κρήνης 1 - 2
Α. Ο. Χανιώτης - Π. Ο. Μουδανιών 1 - 1
Ηρακλής Νέας Φώκαιας - Άρης Κασσανδρείας 2005 4 - 0
Όλυνθος Ολύνθου - Τορωναίος Αφύτου 0 - 2
Ανθεμους Γαλάτιστας - Αετός Βαρβάρας 2 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Ανθεμους Γαλάτιστας 25
2. Όλυνθος Ολύνθου 24
3. Π. Ο. Μουδανιών 24
4. Αετός Βαρβάρας 23
5. Νίκη Πολυγύρου 22
6. Τορωναίος Αφύτου 19
7. Θύελλα Κρήνης 18
8. Ηρακλής Νέας Φώκαιας 17
9. Α. Ο. Σάρτης 16
10. Α. Ο. Χανιώτης 13
11. Τα Μ. Κ. Στρατωνίου 10
12. Άρης Κασσανδρείας 2005 1

Επόμενη αγωνιστική - 14η - Σάββατο 7 Δεκεμβρίου - Ώρα 15:00

Τα Μ. Κ. Στρατωνίου - Α. Ο. Σάρτης
Νίκη Πολυγύρου - Α. Ο. Χανιώτης
Θύελλα Κρήνης - Ηρακλής Νέας Φώκαιας
Π. Ο. Μουδανιών - Όλυνθος Ολύνθου
Άρης Κασσανδρείας 2005 - Αετός Βαρβάρας
Τορωναίος Αφύτου - Ανθεμους Γαλάτιστας