Ε.Π.Σ.Χ - Συγκεντρωτικά αποτελέσματα Α' Β' Γ' κατηγορίας

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Bayline Ναυαγοσωστική - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σήμερα Κυριακή 25 Νοεμβρίου

Τα Μ.Κ.Στρατωνίου - Τορωναίος Αφύτου 4 - 2
Προποντίδα Νέου Μαρμαρά - Απόλλων Αρναίας 0 - 4
Άρης Κασσανδρείας 2005 - Άκανθος Ιερισσού 1 - 0
Θύελλα Κρήνης - Ελπίδα Βραστών 2 - 2

Χθες Σάββατο 24 Νοεμβρίου

Ανθεμούς Γαλάτιστας - Α.Ο.Σάρτης 3 - 1
Νίκη Πολυγύρου - Όλυνθος Ολύνθου 0 - 0
Νέος Π.Ο.Νέας Καλλικράτειας - Α.Ο.Χανιώτης 3 - 0
Π.Ο.Μουδανιών - Διγενής Λακκώματος 2 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Νέος Π.Ο.Νέας Καλλικράτειας 28
2.Τα Μ.Κ. Στρατωνίου 22
3.Π.Ο.Μουδανιών 20
4.Όλυνθος Ολύνθου 19
5.Νίκη Πολυγύρου 19
6.Άρης Κασσανδρείας 2005 19
7.Ανθεμούς Γαλάτιστας 15
8.Α.Ο.Σάρτης 15
9.Θύελλα Κρήνης 14
10.Τορωναίος Αφύτου 12
11.Α.Ο.Χανιώτης 11
12.Διγενής Λακκώματος 11
13.Ελπίδα Βραστών 9
14.Απόλλων Αρναίας 9
15.Άκανθος Ιερισσού 3
16.Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 1

Επόμενη Αγωνιστική - 11η

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου - Ώρα 15.00

Απόλλων Αρναίας - Νέος Π.Ο.Νέας Καλλικράτειας
Διγενής Λακκώματος - Άρης Κασσανδρείας 2005

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου - Ώρα 15.00

Α.Ο.Σάρτης - Όλυνθος Ολύνθου
Α.Ο.Χανιώτης - Ανθεμούς Γαλάτιστας - Γήπεδο Καλλιθέας
Τορωναίος Αφύτου - Νίκη Πολυγύρου
Άκανθος Ιερισσού - Τα Μ.Κ Στρατωνίου
Ελπίδα Βραστών - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά
Π.Ο.Μουδανιών - Θύελλα Κρήνης

Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σήμερα Κυριακή 25 Νοεμβρίου

Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Α.Σ.Ουρανούπολης 0 - 1
Χολομών Ταξιαρχη - Τορωναίος Συκιάς 2 - 2
Θύελλα Στανού - Δόξα Κρήμνης 6 - 0
Μέγας Αλέξανδρος Νεοχωρίου - Χολομών Ριζών/Παλαιόχωρας 2 - 2

Χθες Σάββατο 24 Νοεμβρίου

ΠΑΟ Δουμπιών - Αριστοτέλης Σταγείρων/Στρατονίκης 4 - 0
Φοίνιξ Νικήτης - Θύελλα Μεταγγιτσίου Διεκόπη στο 21' και ενώ το σκορ ήταν 1 - 0 υπέρ του Φοίνικα, λόγω επίθεσης ποδοσφαιριστών της Θύελλας στον διαιτητή της αναμέτρησης Αναστασόπουλο
Αστήρ Αγίου Νικολάου - Αετός Βαρβάρας 0 - 3 α.α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Αετός Βαρβάρας 21
2.Φοίνιξ Νικήτης 18
3.Θύελλα Στανού 16
4.Α.Σ.Ουρανούπολης 14
5.ΠΑΟ Δουμπιών 14
6.Χολομών Ριζών/Παλαιόχωρας 13
7.Μέγας Αλέξανδρος Νεοχωρίου 13
8.Αριστοτέλης Σταγείρων/Στρατονίκης 12
9.Χολομών Ταξιάρχη 9
10.Τορωναίος Συκιάς 8
11.Θύελλα Μεταγγιτσίου 8
12.Δόξα Κρήμνης 6
13.Νίκη Αμμουλιανής 2016 0
14.Αστήρ Αγίου Νικολάου -9

Η Νίκη Αμμουλιανής έχει έναν μηδενισμό.
Ο Αστήρ Αγίου Νικολάου αποχώρησε από το πρωτάθλημα
Εκκρεμεί η απόφαση για τον αγώνα Φοίνιξ Νικήτης - Θύελλα Μεταγγιτσίου

Επόμενη Αγωνιστική - 9η

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου - Ώρα 15.00

Θύελλα Μεταγγιτσίου - Θύελλα Στανού

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου - Ώρα 11.00

Αετός Βαρβάρας - Αριστοτέλης Σταγείρων/Στρατονίκης

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου - Ώρα 14.00

Χολομών Ριζών/Παλαιόχωρας - Νίκη Αμμουλιανής 2016

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου - Ώρα 15.00

Α.Σ.Ουρανούπολης - ΠΑΟ Δουμπιών
Δόξα Κρήμνης - Χολομών Ταξιάρχη
Μέγας Αλέξανδρος Νεοχωρίου - Φοίνιξ Νικήτης
Τορωναίος Συκιάς - Αστήρ Αγίου Νικολάου 3 - 0 α.α.- Αποχώρησε ο Αστήρ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σήμερα Κυριακή 25 Νοεμβρίου

Αετός Βατοπεδίου - Δόξα Ορμύλιας 1 - 5
Αετός Φούρκας - Α.Ο.Σημάντρων 1 - 0
Ελπίδα Πολυγύρου - Κύπρος Διονυσίου 0 - 4
Νεάπολις Πολυχρόνου - Δόξα Καλυβών1 - 1

Χθες Σάββατο 24 Νοεμβρίου

Αναγέννηση Βάβδου - Ηρακλής Νέας Φώκαιας 1 - 4
Α.Σ.Αγίου Μάμα - Αιγέας Παλλήνης 1 - 2
Θερμαικός Φλογητών - Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 4 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Ηρακλής Νέας Φώκαιας 24
2.Κύπρος Διονυσίου 24
3.Δόξα Ορμύλιας 21
4.Αιγέας Παλλήνης 19
5.Α.Ο.Σημάντρων 10
6.Ελπίδα Πολυγύρου 10
7.Θερμαικός Φλογητών 10
8.Δόξα Καλυβών 10
9.Α.Σ.Αγίου Μάμα 9
10.Αετός Φούρκας 9
11.Αναγέννηση Βάβδου 8
12.Αετός Βατοπεδίου 6
13.Νεάπολις Πολυχρόνου 2
14.Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 1

Επόμενη Αγωνιστική - 9η

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου - Ώρα 15.00

Ηρακλής Νέας Φώκαιας - Αιγέας Παλλήνης
Δόξα Ορμύλιας - Α.Σ.Αγίου Μάμα
Κύπρος Διονυσίου - Αετός Φούρκας
Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Ελπίδα Πολυγύρου
Νεάπολις Πολυχρόνου - Θερμαϊκός Φλογητών

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου - Ώρα 11.00

Α.Ο.Σημάντρων - Αναγέννηση Βάβδου

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου - Ώρα 15.00

Δόξα Καλυβών - Αετός Βατοπεδίου

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Χθες Σάββατο 24 Νοεμβρίου

Νέμεσις Συκιάς - Κόσμος Νέων Μουδανιών 5 - 2
Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας - Α.Ε.Σ Γεροπλάτανου 5 - 0
Ρεπό ο ΑΠΟΕΛ Γερακινής

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Νέμεσις Συκιάς 13
2.Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 12
3.Κόσμος Νέων Μουδανιών 6
4.ΑΠΟΕΛ Γερακινής 4
5.Α.Ε.Σ Γεροπλάτανου 0

Επόμενη Αγωνιστική - 7η - Σάββατο 1 Δεκεμβρίου - Ώρα 15.00

Α.Ε.Σ Γεροπλάτανου - Νέμεσις Συκιάς - Γήπεδο Παλαιόχωρας
ΑΠΟΕΛ Γερακινής - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας - Γήπεδο Καλυβών
Ρεπό ο Κόσμος Νέων Μουδανιών



Last modified onΚυριακή, 25 Νοέμβριος 2018 20:35