Συγκεντρωτικά αποτελέσματα Α' Β' Γ' Κατηγορίας ΕΠΣ Χαλκιδικής

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Bayline Ναυαγοσωστική - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σήμερα Κυριακή 21 Οκτωβρίου

Π.Ο.Μουδανιών - Άρης Κασσανδρείας 2005 0 - 0
Διγενής Λακκώματος - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 2 - 0
Ελπίδα Βραστών - Τα Μ.Κ. Στρατωνίου 0 - 0
Τορωναίος Αφύτου - Ανθεμούς Γαλάτιστας 1 - 1

Χθες Σάββατο 20 Οκτωβρίου

Θύελλα Κρήνης - Α.Ο.Σάρτης 3 - 1
Άκανθος Ιερισσού - Νέος Π.Ο.Νέας Καλλικράτειας 0 - 1
Απόλλων Αρναίας - Νίκη Πολυγύρου 0 - 2
Α.Ο.Χανιώτης - Όλυνθος Ολύνθου 2 - 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Νέος Π.Ο.Νέας Καλλικράτειας 12
2.Π.Ο.Μουδανιών 10
3.Άρης Κασσανδρείας 2005 10
4.Τα Μ.Κ Στρατωνίου 10
5.Όλυνθος Ολύνθου 9
6.Τορωναίος Αφύτου 7
7.Διγενής Λακκώματος 7
8.Θύελλα Κρήνης 6
9.Α.Ο.Σάρτης 6
10.Νίκη Πολυγύρου 6
11.Ανθεμούς Γαλάτιστας 4
12.Άκανθος Ιερισσού 2
13.Ελπίδα Βραστών 1
14.Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 1
15.Α.Ο.Χανιώτης 0
16.Απόλλων Αρναίας 0

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σήμερα Κυριακή 21 Οκτωβρίου

Δόξα Κρήμνης - Αριστοτέλης Σταγείρων/Στρατονίκης 1 - 1
Μέγας Αλέξανδρος Νεοχωρίου - Νίκη Αμμουλιανής 2016 6 - 0
Α.Σ.Ουρανούπολης - Τορωναίος Συκιάς 2 - 2
Χολομών Ρ.Π - Αστήρ Αγίου Νικολάου 3 - 0 α.α - Αποχώρησε ο Αστήρ

Χθες Σάββατο 20 Οκτωβρίου

Θύελλα Στανού - Αετός Βαρβάρας 2 - 1
Φοίνιξ Νικήτης - Χολομών Ταξιάρχη 1 - 0
Θύελλα Μεταγγιτσίου - ΠΑΟ Δουμπιών 2 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Αετός Βαρβάρας 9
2.Φοίνιξ Νικήτης 9
3.Θύελλα Στανού 9
4.Αριστοτέλης Σταγείρων/Στρατονίκης 8
5.ΠΑΟ Δουμπιών 8
6.Α.Σ.Ουρανούπολης 7
7.Μέγας Αλέξανδρος Νεοχωρίου 6
8.Δόξα Κρήμνης 5
9.Χολομών Ταξιάρχη 4
10.Τορωναίος Συκιάς 4
11.Θύελλα Μεταγγιτσίου 4
12.Νίκη Αμμουλιανής 2016 3
13.Χολομών Ριζών/Παλαιόχωρας 3
14.Αστήρ Αγίου Νικολάου 0

Ο Αστήρ αποχώρησε από το πρωτάθλημα


ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σήμερα Κυριακή 21 Οκτωρβίου

Ελπίδα Πολυγύρου - Ηρακλής Νέας Φώκαιας 1 - 2
Θερμαικός Φλογητών - Αετός Φούρκας 0 - 2
Δόξα Καλυβών - Αναγέννηση Βάβδου 1 - 4
Κύπρος Διονυσίου - Αιγέας Παλλήνης 2 - 0

Χθες Σάββατο 20 Οκτωρβίου

Νεάπολις Πολυχρόνου - Αετός Βατοπεδίου 0 - 4
Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Α.Σ Αγίου Μάμα 2 - 3
Δόξα Ορμύλιας - Α.Ο.Σημάντρων 2 - 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Ηρακλής Νέας Φώκαιας 12
2.Κύπρος Διονυσίου 12
3.Δόξα Ορμύλιας 12
4.Αναγέννηση Βάβδου 7
5.Αιγέας Παλλήνης 7
6.Α.Ο.Σημάντρων 6
7.Αετός Βατοπεδίου 6
8.Δόξα Καλυβών 6
9.Ελπίδα Πολυγύρου 3
10.Αετός Φούρκας 3
11.Θερμαικός Φλογητών 3
12.Α.Σ.Αγίου Μάμα 3
13.Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 1
14.Νεάπολις Πολυχρόνου 1

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σήμερα Κυριακή 21 Οκτωβρίου

Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας - ΑΠΟΕΛ Γερακινής 2 - 0

Χθες Σάββατο 20 Οκτωβρίου

Νέμεσις Συκιάς - Α.Ε.Σ Γεροπλάτανου 5 - 2